Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

BHE DYCHÓW Sp. z o.o.

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2013-03-12.

Zastępca Głównego Księgowego

Data wygaśnięcia: 2013-03-12

Data dodania:
26.02.2013
Rodzaj umowy:
Inna

Budownictwo Hydro-Energetyka Dychów Sp. z o.o. w Dychowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

- prawidłowe i zgodne z polskim ustawodawstwem prowadzenie księgowości
- poprawne rozliczenia podatkowe
- współpracę z głównym księgowym
- prowadzenie dokumentacji płacowej, naliczanie wynagrodzeń, obsługa ZFŚS
- przygotowywanie deklaracji PIT, ZUS i GUS
- wystawianie zaświadczeń dla pracowników oraz instytucji zewnętrznych
- znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych, elastycznych form zatrudniania pracowników
- sporządzanie cyklicznych raportów finansowych
- współpraca z ZUS, US, GUS

Wymagania:

- minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe
- bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów w zakresie rachunkowości, podatków, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
- wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
- bardzo dobra znajomość programu Excel
- dokładność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

- pełną wyzwań pracę
- uczestnictwo w rozwoju spółki i kształtowaniu jej wizerunku
- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"