Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

Frito Lay Poland

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2013-12-27.

Przedstawiciel Handlowy

Data wygaśnięcia: 2013-12-27

Data dodania:
13.12.2013
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma Frito Lay Poland Sp. z o.o. należy do światowego koncernu Pepsico. Na rynku polskim istnieje od 1991 r. i jest niekwestionowanym liderem w kategorii słonych przekąsek zatrudniając ponad 3 300 pracowników w 50 lokalizacjach w całym kraju. Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Realizacji planów sprzedaży produktów marki Star Chips i Pepsi
- Rozwijanie potencjału obecnych klientów firmy;
- Budowaniu długoterminowych relacji z klientami detalicznymi
- Egzekwowanie i utrzymywanie standardów merchandisingowych.
- Rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży
- Udokumentowane sukcesy w dotychczasowej pracy
- Dobra znajomość komputera w ramach pakietu MS Office
- Odpowiedzialność i rzetelność
- Skuteczna komunikacja
- Doskonała organizacja pracy
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Motywujący system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
- Samochód służbowy;
- Telefon komórkowy;
- Prywatną opiekę medyczną;
- Ubezpieczenie na życie.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"