Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

RAWECO Sp. z o.o.

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2012-12-24.

Pracownik produkcji

Data wygaśnięcia: 2012-12-24

Data dodania:
10.12.2012
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis stanowiska:

- praca na produkcji - laminaty poliestrowe

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie przy laminatach
- zdolności manualne i wyobraźnia przestrzenna
- umiejętność pracy w zespole
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- zaangażowanie i motywacja do pracy
- dokładność i sumienność
- możliwość rozwoju zawodowego

Oferujemy:

- umowę na czas określony
- pracę na dwie zmiany
- wynagrodzenie 2000 zł. brutto

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"