Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

INSTORE SOLUTIONS SERVICES POLSKA

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2013-03-01.

Pracownik inwentaryzacji

Data wygaśnięcia: 2013-03-01

Data dodania:
15.02.2013
Rodzaj umowy:
Inna

ISSP Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej nr rejestru agencji zatrudnienia 505

Opis stanowiska:

Zatrudnimy na umowę zlecenie osoby do pracy przy inwentaryzacji w terminach 17.02 i 24-26.02.2013 r. Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.

Wymagania:

- dyspozycyjność w godzinach nocnych,
- aktualna książeczka sanepidu,
- podstawy obsługi komputera,
- pełnoletność.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY:
o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie:
proszę kliknąć lub skopiować poniższy link

Oferujemy:

- ubezpieczenie na czas trwania umowy,
- odprowadzanie przez pracodawcę składek emeryt., rentowych, chorobowych,
- szkolenia,
- pracę w miłej atmosferze,
- wynagrodzenie:
- stawka dzienna 6.00 – 22.00 – 9,52 zł/brutto,
- stawka nocna 22.00 – 06.00 – 11,42 zł/brutto.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"