Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

Centermed Sp. z o.o.

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2012-12-10.

Pielęgniarka

Data wygaśnięcia: 2012-12-10

Data dodania:
26.11.2012
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Opis stanowiska:

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie sprawowanie bezpośredniej opieki pielęgniarskiej długoterminowej w domu pacjenta.

Wymagania:

- Wykształcenie pielęgniarskie
- Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
- Przynajmniej jeden kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w następujących dziedzinach: opieka długoterminowa, pielęgniarstwo przewlekle chorych i niepełnosprawnych, pielęgniarstwo zachowawcze, pielęgniarstwo rodzinne, pielęgniarstwo środowiskowe, pielęgniarstwo pediatryczne, pielęgniarstwo geriatryczne, pielęgniarstwo opieki paliatywnej.

Oferujemy:

- Konkurencyjne warunki płacy
- Stabilne warunki pracy
- Formę zatrudnienia stosowną do wymagań

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"