Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

Volkswagen Group Polska

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2013-12-24.

Młodszy Magazynier

Data wygaśnięcia: 2013-12-24

Data dodania:
10.12.2013
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Jesteśmy największym na polskim rynku, wyłącznym importerem samochodów Grupy Volkswagen oferując naszym Klientom marki: Volkswagen, Skoda, Audi, SEAT oraz Porsche. Działamy ciągle dostosowując się do zmieniających się wymagań rynkowych, koncentrując naszą uwagę na potrzebach i satysfakcji klienta. Dzięki kompetencjom, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania, wykorzystując jednocześnie możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego.

Volkswagen Group Polska prowadzi rekrutację do Działu Logistyki Części Zamiennych na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Rozładunek dostaw od dostawców
- Przyjmowanie dostaw przychodzących i zwrotnych zgodnie z ustaleniami DL VGP
- Rozmieszczanie asortymentu, przygotowywanie i kontrola zamówień
- Kompletowanie zamówień klientów i ich załadunek do środków transportowych

Wymagania:

- Wykształcenie zasadnicze zawodowe
- Min. 2 miesiące doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
- Uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych
- Znajomość obsługi czytnika kodów kreskowych
- Bierna znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z aplikacji i systemów informatycznych
- Umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej, ubezpieczeń oraz programu Multisport

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"