Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

SolarCorn Sp. z o.o.

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2013-11-18.

Koordynator Sprzedaży

Data wygaśnięcia: 2013-11-18

Data dodania:
04.11.2013
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

www.solarcorn.pl

SolarCorn jest firmą z branży rolniczej zajmującą się dystrybucją środków do produkcji rolnej oraz kontraktacją i obrotem zbóż. Swoje produkty i usługi oferujemy na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

- nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura
obsługa klientów
- nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami
- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
- współpraca z dostawcami środków do produkcji rolniczej, negocjowanie cen, zamówienia towarów, analizy

Wymagania:

- preferowane wykształcenie rolnicze wyższe
- praktyczna znajomość pakietu MS Office
- biegła obsługa urządzeń biurowych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej
- zdolności analityczne i znajomość księgowości
- umiejętność pracy w zespole
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura osobista
- zdolności analityczne
- umiejetności handlowe
- znajomośc branzy rolnej i środkow do produkcji rolnej

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"