Logowanie | Rejestracja dla kandydatów

Pracodawca

SWISS FINANCE CENTER SP. Z O. O.

Inne oferty w tej lokalizacji...

Oferta nieaktualna. Wygasła 2014-02-10.

Doradca Finansowy

Data wygaśnięcia: 2014-02-10

Data dodania:
27.01.2014
Rodzaj umowy:
Inna

SWISS FINANCE CENTER świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości oraz doradztwa finansowego. Dzięki współpracy z wiodącymi instytucjami finansowymi oferujemy szeroką gamę produktów bankowych.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

- Sprzedaż produktów finansowych oraz realizacja określonych planów sprzedażowych
- Aktywne pozyskiwanie Klientów
- Prowadzenie negocjacji biznesowych i rozwój współpracy z Klientami
- Przygotowywanie umów i ofert dla klientów
- Zapewnianie najwyższego poziomu obsługi Klientów

Wymagania:

- Znajomość rynku finansowego
- Doświadczenie w branży finansowej
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie podstawowym i prowizyjnym
- Możliwość rozwoju
- Szkolenia produktowe i sprzedażowe
- Elastyczny czas pracy
- Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami)".

Zgłoś kandydaturę klikając poniżej przycisk "Aplikuj"